У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

249О Київ-Пас. — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 249О сполученням Київ-Пас. - Івано-Франківськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.09 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 04.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.09
Козятин-1 17.17 8 хв  17.25 2 г  8 хв 
Вінниця 18.30 10 хв  18.40 3 г  21 хв 
Хмельницький 20.49 29 хв  21.18 5 г  40 хв 
Підволочиськ 22.30 40 хв  23.10 7 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 23.59 5 хв  00.04 8 г  50 хв 
Львів 01.58 24 хв  02.22 10 г  49 хв 
Ходорів 03.32 2 хв  03.34 12 г  23 хв 
Івано-Франківськ 04.58 13 г  49 хв 

У розкладі поїзда 249О Київ-Пас. — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728