У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

025Д Ужгород — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 025Д сполученням Ужгород - Одеса-Головна відправляється зі станції Ужгород о 16.43 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мукачево, Свалява, Славське, Стрий, Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 16.43
Батьово 17.36 2 хв  17.38 53 хв 
Мукачево 18.15 10 хв  18.25 1 г  32 хв 
Карпати 18.42 1 хв  18.43 1 г  59 хв 
Свалява 18.53 4 хв  18.57 2 г  10 хв 
Воловець 19.28 3 хв  19.31 2 г  45 хв 
Славське 20.23 4 хв  20.27 3 г  40 хв 
Сколе 20.58 3 хв  21.01 4 г  15 хв 
Стрий 21.39 6 хв  21.45 4 г  56 хв 
Львів 22.56 32 хв  23.28 6 г  13 хв 
Красне 00.10 2 хв  00.12 7 г  27 хв 
Злочів 00.34 2 хв  00.36 7 г  51 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 8 г  46 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 9 г  40 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 9 г  51 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 10 г  46 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 12 г  17 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 13 г  16 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 13 г  51 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 14 г  20 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 14 г  42 хв 
Подільськ-Жм. 08.23 20 хв  08.43 15 г  40 хв 
Роздільна-1 10.13 2 хв  10.15 17 г  30 хв 
Одеса-Головна 11.15 18 г  32 хв 

У розкладі поїзда 025Д Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції