У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

250Л Чернівці — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 250Л сполученням Чернівці - Київ-Пас. відправляється зі станції Чернівці о 19.15 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Коломия, Івано-Франківськ, Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 19.15
Коломия 20.22 14 хв  20.36 1 г  7 хв 
Івано-Франківськ 21.50 1 г 3 хв  22.53 2 г  35 хв 
Ходорів 00.13 2 хв  00.15 4 г  58 хв 
Львів 01.28 20 хв  01.48 6 г  13 хв 
Тернопіль-Пас. 03.42 4 хв  03.46 8 г  27 хв 
Хмельницький 06.01 15 хв  06.16 10 г  46 хв 
Вінниця 08.12 5 хв  08.17 12 г  57 хв 
Козятин-1 09.10 5 хв  09.15 13 г  55 хв 
Київ-Пас. 11.56 16 г  41 хв 

У розкладі поїзда 250Л Чернівці — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції