У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

250Л Чернівці — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 250Л сполученням Чернівці - Київ-Пас. відправляється зі станції Чернівці о 18.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коломия, Івано-Франківськ, Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 18.10
Коломия 19.30 3 хв  19.33 1 г  20 хв 
Івано-Франківськ 20.27 30 хв  20.57 2 г  17 хв 
Ходорів 22.25 6 хв  22.31 4 г  15 хв 
Львів 23.45 20 хв  00.05 5 г  35 хв 
Тернопіль-Пас. 02.07 5 хв  02.12 7 г  57 хв 
Хмельницький 04.05 18 хв  04.23 9 г  55 хв 
Вінниця 06.30 5 хв  06.35 12 г  20 хв 
Козятин-1 07.30 2 хв  07.32 13 г  20 хв 
Фастів-1 09.02 18 хв  09.20 14 г  52 хв 
Київ-Пас. 10.28 16 г  18 хв 

У розкладі поїзда 250Л Чернівці — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930