У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

251Д Дніпро-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 251Д сполученням Дніпро-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Дніпро-Головний о 21.55 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка, Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 21.55
Кам'янське-Пасажирське 22.30 2 хв  22.32 35 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.45 52 хв  01.37 2 г  50 хв 
Апостолове 02.18 22 хв  02.40 4 г  23 хв 
Високопілля 03.07 4 хв  03.11 5 г  12 хв 
Біла Криниця 03.39 2 хв  03.41 5 г  44 хв 
Березнегувате 04.03 2 хв  04.05 6 г  8 хв 
Снігурівка 04.39 2 хв  04.41 6 г  44 хв 
Херсон 05.26 10 хв  05.36 7 г  31 хв 
Миколаїв-Пас. 07.00 20 хв  07.20 9 г  5 хв 
Колосівка 09.01 25 хв  09.26 11 г  6 хв 
Одеса-Східна 11.20 6 хв  11.26 13 г  25 хв 
Одеса-Головна 12.04 14 г  9 хв 

У розкладі поїзда 251Д Дніпро-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031