У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

251О Харків-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 251О сполученням Харків-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.00 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка, Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.00
Лозова 18.50 2 хв  18.52 1 г  50 хв 
Павлоград-1 19.46 2 хв  19.48 2 г  46 хв 
Синельникове-2 20.26 2 хв  20.28 3 г  26 хв 
Дніпро-Головний 21.28 27 хв  21.55 4 г  28 хв 
Кам'янське-Пасажирське 22.30 2 хв  22.32 5 г  30 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.45 52 хв  01.37 7 г  45 хв 
Апостолове 02.18 22 хв  02.40 9 г  18 хв 
Високопілля 03.07 4 хв  03.11 10 г  7 хв 
Біла Криниця 03.39 2 хв  03.41 10 г  39 хв 
Березнегувате 04.03 2 хв  04.05 11 г  3 хв 
Снігурівка 04.39 2 хв  04.41 11 г  39 хв 
Херсон 05.26 10 хв  05.36 12 г  26 хв 
Миколаїв-Пас. 07.00 20 хв  07.20 14 г 
Колосівка 09.01 25 хв  09.26 16 г  1 хв 
Одеса-Східна 11.20 6 хв  11.26 18 г  20 хв 
Одеса-Головна 12.04 19 г  4 хв 

У розкладі поїзда 251О Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30