У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

252П Кривий Ріг-Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 252П сполученням Кривий Ріг-Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 01.37 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка, Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 01.37
Апостолове 02.18 22 хв  02.40 41 хв 
Високопілля 03.07 4 хв  03.11 1 г  30 хв 
Біла Криниця 03.39 2 хв  03.41 2 г  2 хв 
Березнегувате 04.03 2 хв  04.05 2 г  26 хв 
Снігурівка 04.39 2 хв  04.41 3 г  2 хв 
Херсон 05.26 10 хв  05.36 3 г  49 хв 
Миколаїв-Пас. 07.00 20 хв  07.20 5 г  23 хв 
Колосівка 09.01 25 хв  09.26 7 г  24 хв 
Одеса-Східна 11.20 6 хв  11.26 9 г  43 хв 
Одеса-Головна 12.04 10 г  27 хв 

У розкладі поїзда 252П Кривий Ріг-Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30