У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

252Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 252Ш сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.22 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 05.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.22
Одеса-Східна 15.57 2 хв  15.59 35 хв 
Колосівка 17.37 23 хв  18.00 2 г  15 хв 
Миколаїв-Пас. 19.33 20 хв  19.53 4 г  11 хв 
Херсон 20.59 10 хв  21.09 5 г  37 хв 
Снігурівка 21.56 2 хв  21.58 6 г  34 хв 
Березнегувате 22.34 2 хв  22.36 7 г  12 хв 
Біла Криниця 23.00 2 хв  23.02 7 г  38 хв 
Високопілля 23.36 5 хв  23.41 8 г  14 хв 
Апостолове 00.10 22 хв  00.32 8 г  48 хв 
Кривий Ріг-Головний 01.12 46 хв  01.58 9 г  50 хв 
Верхівцеве 03.44 12 хв  03.56 12 г  22 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.29 3 хв  04.32 13 г  7 хв 
Дніпро-Головний 05.07 13 г  45 хв 

У розкладі поїзда 252Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031