У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

255Ш Херсон — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 255Ш сполученням Херсон - Львів відправляється зі станції Херсон о 15.00 і прибуває на станцію Львів о 10.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Куцівка, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.00
Миколаїв-Пас. 16.09 10 хв  16.19 1 г  9 хв 
Долинська 19.02 20 хв  19.22 4 г  2 хв 
Куцівка 19.43 2 хв  19.45 4 г  43 хв 
Фундукліївка 21.15 2 хв  21.17 6 г  15 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.52 15 хв  22.07 6 г  52 хв 
Городище 23.00 2 хв  23.02 8 г 
Корсунь 23.23 2 хв  23.25 8 г  23 хв 
Миронівка 00.04 13 хв  00.17 9 г  4 хв 
Біла Церква 01.19 2 хв  01.21 10 г  19 хв 
Козятин-1 03.19 15 хв  03.34 12 г  19 хв 
Вінниця 04.26 4 хв  04.30 13 г  26 хв 
Хмельницький 06.28 15 хв  06.43 15 г  28 хв 
Підволочиськ 07.43 1 хв  07.44 16 г  43 хв 
Тернопіль-Пас. 08.30 4 хв  08.34 17 г  30 хв 
Злочів 09.35 4 хв  09.39 18 г  35 хв 
Красне 10.04 3 хв  10.07 19 г  4 хв 
Львів 10.55 19 г  55 хв 

У розкладі поїзда 255Ш Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031