У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

255Ш Херсон — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 255Ш сполученням Херсон - Львів відправляється зі станції Херсон о 14.44 і прибуває на станцію Львів о 11.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Куцівка, Чорноліська, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, Миронівка, Біла Церква, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 14.44
Миколаїв-Пас. 15.42 15 хв  15.57 58 хв 
Долинська 18.57 20 хв  19.17 4 г  13 хв 
Куцівка 19.38 2 хв  19.40 4 г  54 хв 
Чорноліська 20.39 2 хв  20.41 5 г  55 хв 
Фундукліївка 21.13 2 хв  21.15 6 г  29 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.52 17 хв  22.09 7 г  8 хв 
Городище 22.55 4 хв  22.59 8 г  11 хв 
Корсунь 23.19 5 хв  23.24 8 г  35 хв 
Миронівка 00.05 2 хв  00.07 9 г  21 хв 
Біла Церква 01.12 2 хв  01.14 10 г  28 хв 
Козятин-1 03.06 2 хв  03.08 12 г  22 хв 
Вінниця 04.03 5 хв  04.08 13 г  19 хв 
Хмельницький 06.04 35 хв  06.39 15 г  20 хв 
Підволочиськ 07.47 2 хв  07.49 17 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 08.36 9 хв  08.45 17 г  52 хв 
Злочів 09.43 2 хв  09.45 18 г  59 хв 
Красне 10.10 5 хв  10.15 19 г  26 хв 
Львів 11.24 20 г  40 хв 

У розкладі поїзда 255Ш Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031