У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

256Л Львів — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 256Л сполученням Львів - Херсон відправляється зі станції Львів о 14.13 і прибуває на станцію Херсон о 09.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, Корсунь, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Чорноліська, Куцівка, Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.13
Красне 14.58 2 хв  15.00 45 хв 
Злочів 15.23 2 хв  15.25 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 16.20 8 хв  16.28 2 г  7 хв 
Підволочиськ 17.20 3 хв  17.23 3 г  7 хв 
Хмельницький 18.26 18 хв  18.44 4 г  13 хв 
Вінниця 21.01 3 хв  21.04 6 г  48 хв 
Козятин-1 21.54 2 хв  21.56 7 г  41 хв 
Біла Церква 23.52 2 хв  23.54 9 г  39 хв 
Миронівка 01.00 2 хв  01.02 10 г  47 хв 
Корсунь 01.31 2 хв  01.33 11 г  18 хв 
Городище 01.53 2 хв  01.55 11 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.35 21 хв  02.56 12 г  22 хв 
Фундукліївка 03.28 2 хв  03.30 13 г  15 хв 
Чорноліська 03.59 2 хв  04.01 13 г  46 хв 
Куцівка 04.55 2 хв  04.57 14 г  42 хв 
Долинська 05.17 20 хв  05.37 15 г  4 хв 
Миколаїв-Пас. 07.50 10 хв  08.00 17 г  37 хв 
Херсон 09.02 18 г  49 хв 

У розкладі поїзда 256Л Львів — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031