У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026КЛ Львів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 026КЛ сполученням Львів - Одеса-Головна відправляється зі станції Львів о 23.28 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 23.28
Красне 00.08 2 хв  00.10 40 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 1 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 2 г  1 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 2 г  55 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 3 г  6 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 4 г  1 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 5 г  32 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 6 г  31 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 7 г  6 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 7 г  35 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 7 г  57 хв 
Подільськ-Жм. 08.22 20 хв  08.42 8 г  54 хв 
Роздільна-1 10.07 2 хв  10.09 10 г  39 хв 
Одеса-Головна 11.16 11 г  48 хв 

У розкладі поїзда 026КЛ Львів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930