У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026Л Львів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 026Л сполученням Львів - Одеса-Головна відправляється зі станції Львів о 23.28 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 23.28
Красне 00.10 2 хв  00.12 42 хв 
Злочів 00.34 2 хв  00.36 1 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 2 г  1 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 2 г  55 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 3 г  6 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 4 г  1 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 5 г  32 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 6 г  31 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 7 г  6 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 7 г  35 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 7 г  57 хв 
Подільськ-Жм. 08.23 20 хв  08.43 8 г  55 хв 
Роздільна-1 10.13 2 хв  10.15 10 г  45 хв 
Одеса-Головна 11.15 11 г  47 хв 

У розкладі поїзда 026Л Львів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції