У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026Л Львів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 026Л сполученням Львів - Одеса-Головна відправляється зі станції Львів о 23.28 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 23.28
Красне 00.08 2 хв  00.10 40 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 1 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 2 г  1 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 2 г  55 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 3 г  6 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 4 г  1 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 5 г  32 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 6 г  31 хв 
Вапнярка 06.33 2 хв  06.35 7 г  5 хв 
Рудниця 07.04 2 хв  07.06 7 г  36 хв 
Подільськ-Жм. 08.18 20 хв  08.38 8 г  50 хв 
Роздільна-1 10.09 2 хв  10.11 10 г  41 хв 
Одеса-Головна 11.15 11 г  47 хв 

У розкладі поїзда 026Л Львів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031