У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026Ш Одеса-Головна — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026Ш сполученням Одеса-Головна - Львів відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.26 і прибуває на станцію Львів о 06.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.26
Роздільна-1 19.28 2 хв  19.30 1 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 21.00 15 хв  21.15 2 г  34 хв 
Кодима 22.07 2 хв  22.09 3 г  41 хв 
Рудниця 22.31 2 хв  22.33 4 г  5 хв 
Вапнярка 23.14 2 хв  23.16 4 г  48 хв 
Рахни 23.52 2 хв  23.54 5 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 00.30 23 хв  00.53 6 г  4 хв 
Хмельницький 02.21 5 хв  02.26 7 г  55 хв 
Волочиськ 03.20 2 хв  03.22 8 г  54 хв 
Підволочиськ 03.30 2 хв  03.32 9 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 04.18 5 хв  04.23 9 г  52 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  53 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  20 хв 
Львів 06.35 12 г  9 хв 

У розкладі поїзда 026Ш Одеса-Головна — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031