У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026Ш Одеса-Головна — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026Ш сполученням Одеса-Головна - Львів відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.26 і прибуває на станцію Львів о 06.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.26
Роздільна-1 19.28 2 хв  19.30 1 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 21.00 15 хв  21.15 2 г  34 хв 
Кодима 22.07 2 хв  22.09 3 г  41 хв 
Рудниця 22.31 2 хв  22.33 4 г  5 хв 
Вапнярка 23.14 2 хв  23.16 4 г  48 хв 
Рахни 23.52 2 хв  23.54 5 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 00.30 23 хв  00.53 6 г  4 хв 
Хмельницький 02.21 5 хв  02.26 7 г  55 хв 
Волочиськ 03.20 2 хв  03.22 8 г  54 хв 
Підволочиськ 03.30 2 хв  03.32 9 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 04.18 5 хв  04.23 9 г  52 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  53 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  20 хв 
Львів 06.35 12 г  9 хв 

У розкладі поїзда 026Ш Одеса-Головна — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031