У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026О Одеса-Головна — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026О сполученням Одеса-Головна - Рахів відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.25 і прибуває на станцію Рахів о 14.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Подільськ-Жм., Рудниця, Рахни, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Львів, Яремче, Татарів, Ясіня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.25
Роздільна-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  1 хв 
Подільськ-Жм. 20.58 15 хв  21.13 2 г  33 хв 
Кодима 22.04 2 хв  22.06 3 г  39 хв 
Рудниця 22.28 2 хв  22.30 4 г  3 хв 
Вапнярка 23.11 2 хв  23.13 4 г  46 хв 
Рахни 23.46 2 хв  23.48 5 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 00.27 26 хв  00.53 6 г  2 хв 
Хмельницький 02.19 5 хв  02.24 7 г  54 хв 
Волочиськ 03.21 2 хв  03.23 8 г  56 хв 
Підволочиськ 03.31 2 хв  03.33 9 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 04.19 5 хв  04.24 9 г  54 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  54 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  21 хв 
Львів 06.35 1 г 29 хв  08.04 12 г  10 хв 
Івано-Франківськ 10.17 20 хв  10.37 15 г  52 хв 
Яремче 11.59 5 хв  12.04 17 г  34 хв 
Микуличин 12.17 2 хв  12.19 17 г  52 хв 
Татарів 12.33 2 хв  12.35 18 г  8 хв 
Ворохта 12.44 5 хв  12.49 18 г  19 хв 
Ясіня 13.24 5 хв  13.29 18 г  59 хв 
Кваси 13.45 2 хв  13.47 19 г  20 хв 
Рахів 14.17 19 г  52 хв 

У розкладі поїзда 026О Одеса-Головна — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції