У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026О Одеса-Головна — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026О сполученням Одеса-Головна - Рахів відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.25 і прибуває на станцію Рахів о 14.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Рудниця, Рахни, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Львів, Яремче, Татарів, Ясіня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.25
Роздільна-1 19.26 2 хв  19.28 1 г  1 хв 
Подільськ-Жм. 20.58 15 хв  21.13 2 г  33 хв 
Кодима 22.04 2 хв  22.06 3 г  39 хв 
Рудниця 22.28 2 хв  22.30 4 г  3 хв 
Вапнярка 23.11 2 хв  23.13 4 г  46 хв 
Рахни 23.46 2 хв  23.48 5 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 00.27 26 хв  00.53 6 г  2 хв 
Хмельницький 02.21 5 хв  02.26 7 г  56 хв 
Волочиськ 03.20 2 хв  03.22 8 г  55 хв 
Підволочиськ 03.30 2 хв  03.32 9 г  5 хв 
Тернопіль-Пас. 04.18 5 хв  04.23 9 г  53 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  54 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  21 хв 
Львів 06.35 33 хв  07.08 12 г  10 хв 
Івано-Франківськ 09.40 20 хв  10.00 15 г  15 хв 
Яремче 11.37 5 хв  11.42 17 г  12 хв 
Микуличин 11.59 2 хв  12.01 17 г  34 хв 
Татарів 12.17 2 хв  12.19 17 г  52 хв 
Ворохта 12.33 7 хв  12.40 18 г  8 хв 
Ясіня 13.22 5 хв  13.27 18 г  57 хв 
Кваси 13.45 2 хв  13.47 19 г  20 хв 
Рахів 14.17 19 г  52 хв 

У розкладі поїзда 026О Одеса-Головна — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031