У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026О Одеса-Головна — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026О сполученням Одеса-Головна - Рахів відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.26 і прибуває на станцію Рахів о 14.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Рудниця, Рахни, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Львів, Івано-Франківськ, Микуличин, Ворохта, Кваси.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.26
Роздільна-1 19.28 2 хв  19.30 1 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 21.00 15 хв  21.15 2 г  34 хв 
Кодима 22.07 2 хв  22.09 3 г  41 хв 
Рудниця 22.31 2 хв  22.33 4 г  5 хв 
Вапнярка 23.14 2 хв  23.16 4 г  48 хв 
Рахни 23.52 2 хв  23.54 5 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 00.30 23 хв  00.53 6 г  4 хв 
Хмельницький 02.21 5 хв  02.26 7 г  55 хв 
Волочиськ 03.20 2 хв  03.22 8 г  54 хв 
Підволочиськ 03.30 2 хв  03.32 9 г  4 хв 
Тернопіль-Пас. 04.18 5 хв  04.23 9 г  52 хв 
Злочів 05.19 2 хв  05.21 10 г  53 хв 
Красне 05.46 3 хв  05.49 11 г  20 хв 
Львів 06.35 33 хв  07.08 12 г  9 хв 
Букачівці 08.37 6 хв  08.43 14 г  11 хв 
Івано-Франківськ 09.40 20 хв  10.00 15 г  14 хв 
Яремче 11.37 5 хв  11.42 17 г  11 хв 
Микуличин 11.59 2 хв  12.01 17 г  33 хв 
Татарів 12.17 2 хв  12.19 17 г  51 хв 
Ворохта 12.33 7 хв  12.40 18 г  7 хв 
Ясіня 13.22 5 хв  13.27 18 г  56 хв 
Кваси 13.45 2 хв  13.47 19 г  19 хв 
Рахів 14.17 19 г  51 хв 

У розкладі поїзда 026О Одеса-Головна — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031