У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026О Одеса-Головна — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026О сполученням Одеса-Головна - Рахів відправляється зі станції Одеса-Головна о 18.26 і прибуває на станцію Рахів о 14.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 12 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Вапнярка, Жмеринка-Пас., Волочиськ, Тернопіль-Пас., Красне, Івано-Франківськ, Татарів, Ясіня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 18.26
Роздільна-1 19.29 2 хв  19.31 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 21.03 15 хв  21.18 2 г  37 хв 
Рудниця 22.31 2 хв  22.33 4 г  5 хв 
Вапнярка 23.14 2 хв  23.16 4 г  48 хв 
Рахни 23.52 2 хв  23.54 5 г  26 хв 
Жмеринка-Пас. 00.30 23 хв  00.53 6 г  4 хв 
Хмельницький 02.21 5 хв  02.26 7 г  55 хв 
Волочиськ 03.20 2 хв  03.22 8 г  54 хв 
Підволочиськ 03.38 2 хв  03.40 9 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 04.23 5 хв  04.28 9 г  57 хв 
Злочів 05.27 2 хв  05.29 11 г  1 хв 
Красне 06.02 2 хв  06.04 11 г  36 хв 
Львів 06.45 22 хв  07.07 12 г  19 хв 
Івано-Франківськ 09.41 20 хв  10.01 15 г  15 хв 
Яремче 11.36 10 хв  11.46 17 г  10 хв 
Татарів 12.18 2 хв  12.20 17 г  52 хв 
Ворохта 12.34 7 хв  12.41 18 г  8 хв 
Ясіня 13.22 5 хв  13.27 18 г  56 хв 
Кваси 13.45 2 хв  13.47 19 г  19 хв 
Рахів 14.17 19 г  51 хв 

У розкладі поїзда 026О Одеса-Головна — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031