У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026К Рахів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026К сполученням Рахів - Одеса-Головна відправляється зі станції Рахів о 16.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ясіня, Татарів, Яремче, Букачівці, Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 16.20
Кваси 16.45 3 хв  16.48 25 хв 
Ясіня 17.12 2 хв  17.14 52 хв 
Ворохта 17.59 2 хв  18.01 1 г  39 хв 
Татарів 18.13 2 хв  18.15 1 г  53 хв 
Микуличин 18.29 2 хв  18.31 2 г  9 хв 
Яремче 18.44 2 хв  18.46 2 г  24 хв 
Івано-Франківськ 20.05 20 хв  20.25 3 г  45 хв 
Букачівці 21.28 4 хв  21.32 5 г  8 хв 
Львів 22.59 29 хв  23.28 6 г  39 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 7 г  48 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 8 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 9 г  9 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 10 г  3 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 10 г  14 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 11 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 12 г  40 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 13 г  39 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 14 г  14 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 14 г  43 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 15 г  5 хв 
Подільськ-Жм. 08.22 20 хв  08.42 16 г  2 хв 
Роздільна-1 10.08 2 хв  10.10 17 г  48 хв 
Одеса-Головна 11.16 18 г  56 хв 

У розкладі поїзда 026К Рахів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031