У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026К Рахів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026К сполученням Рахів - Одеса-Головна відправляється зі станції Рахів о 16.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ясіня, Татарів, Яремче, Львів, Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Рахни, Рудниця, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 16.20
Кваси 16.44 3 хв  16.47 24 хв 
Ясіня 17.10 2 хв  17.12 50 хв 
Ворохта 17.54 5 хв  17.59 1 г  34 хв 
Татарів 18.11 2 хв  18.13 1 г  51 хв 
Микуличин 18.26 2 хв  18.28 2 г  6 хв 
Яремче 18.41 5 хв  18.46 2 г  21 хв 
Івано-Франківськ 20.05 20 хв  20.25 3 г  45 хв 
Львів 22.56 32 хв  23.28 6 г  36 хв 
Красне 00.10 2 хв  00.12 7 г  50 хв 
Злочів 00.34 2 хв  00.36 8 г  14 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 9 г  9 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 10 г  3 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 10 г  14 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 11 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 12 г  40 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 13 г  39 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 14 г  14 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 14 г  43 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 15 г  5 хв 
Подільськ-Жм. 08.23 20 хв  08.43 16 г  3 хв 
Роздільна-1 10.13 2 хв  10.15 17 г  53 хв 
Одеса-Головна 11.15 18 г  55 хв 

У розкладі поїзда 026К Рахів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції