У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026К Рахів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026К сполученням Рахів - Одеса-Головна відправляється зі станції Рахів о 16.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ясіня, Татарів, Яремче, Львів, Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Рахни, Рудниця, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 16.20
Кваси 16.45 3 хв  16.48 25 хв 
Ясіня 17.12 2 хв  17.14 52 хв 
Ворохта 17.59 2 хв  18.01 1 г  39 хв 
Татарів 18.13 2 хв  18.15 1 г  53 хв 
Микуличин 18.29 2 хв  18.31 2 г  9 хв 
Яремче 18.44 2 хв  18.46 2 г  24 хв 
Івано-Франківськ 20.05 20 хв  20.25 3 г  45 хв 
Львів 22.59 29 хв  23.28 6 г  39 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 7 г  48 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 8 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 9 г  9 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 10 г  3 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 10 г  14 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 11 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 12 г  40 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 13 г  39 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 14 г  14 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 14 г  43 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 15 г  5 хв 
Подільськ-Жм. 08.22 20 хв  08.42 16 г  2 хв 
Роздільна-1 10.07 2 хв  10.09 17 г  47 хв 
Одеса-Головна 11.16 18 г  56 хв 

У розкладі поїзда 026К Рахів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30