У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026К Рахів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026К сполученням Рахів - Одеса-Головна відправляється зі станції Рахів о 16.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ясіня, Татарів, Яремче, Львів, Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Рахни, Рудниця, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 16.20
Кваси 16.45 3 хв  16.48 25 хв 
Ясіня 17.12 2 хв  17.14 52 хв 
Ворохта 17.59 2 хв  18.01 1 г  39 хв 
Татарів 18.13 2 хв  18.15 1 г  53 хв 
Микуличин 18.29 2 хв  18.31 2 г  9 хв 
Яремче 18.44 2 хв  18.46 2 г  24 хв 
Івано-Франківськ 20.05 20 хв  20.25 3 г  45 хв 
Львів 22.59 29 хв  23.28 6 г  39 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 7 г  48 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 8 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 9 г  9 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 10 г  3 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 10 г  14 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 11 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 12 г  40 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 13 г  39 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 14 г  14 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 14 г  43 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 15 г  5 хв 
Подільськ-Жм. 08.22 20 хв  08.42 16 г  2 хв 
Роздільна-1 10.07 2 хв  10.09 17 г  47 хв 
Одеса-Головна 11.16 18 г  56 хв 

У розкладі поїзда 026К Рахів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930