У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

026К Рахів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 026К сполученням Рахів - Одеса-Головна відправляється зі станції Рахів о 16.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ясіня, Татарів, Яремче, Букачівці, Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 16.20
Кваси 16.45 3 хв  16.48 25 хв 
Ясіня 17.12 2 хв  17.14 52 хв 
Ворохта 17.59 2 хв  18.01 1 г  39 хв 
Татарів 18.13 2 хв  18.15 1 г  53 хв 
Микуличин 18.29 2 хв  18.31 2 г  9 хв 
Яремче 18.44 2 хв  18.46 2 г  24 хв 
Івано-Франківськ 20.05 20 хв  20.25 3 г  45 хв 
Букачівці 21.28 4 хв  21.32 5 г  8 хв 
Львів 22.59 29 хв  23.28 6 г  39 хв 
Красне 00.08 2 хв  00.10 7 г  48 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 8 г  12 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 9 г  9 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 10 г  3 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 10 г  14 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 11 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 12 г  40 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 13 г  39 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 14 г  14 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 14 г  43 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 15 г  5 хв 
Подільськ-Жм. 08.22 20 хв  08.42 16 г  2 хв 
Роздільна-1 10.08 2 хв  10.10 17 г  48 хв 
Одеса-Головна 11.16 18 г  56 хв 

У розкладі поїзда 026К Рахів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031