У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

261О Харків-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 261О сполученням Харків-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 22.14 і прибуває на станцію Бердянськ о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лозова, Павлоград-1, Запоріжжя-1, Світлодолинське, Великий Токмак, Верхній Токмак-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 22.14
Лозова 23.57 2 хв  23.59 1 г  43 хв 
Павлоград-1 00.49 2 хв  00.51 2 г  35 хв 
Запоріжжя-1 02.15 5 хв  02.20 4 г  1 хв 
Світлодолинське 04.23 8 хв  04.31 6 г  9 хв 
Великий Токмак 04.57 2 хв  04.59 6 г  43 хв 
Верхній Токмак-1 05.50 2 хв  05.52 7 г  36 хв 
Бердянськ 07.20 9 г  6 хв 

У розкладі поїзда 261О Харків-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031