У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

261О Харків-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 261О сполученням Харків-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 22.14 і прибуває на станцію Бердянськ о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лозова, Павлоград-1, Запоріжжя-1, Світлодолинське, Великий Токмак, Верхній Токмак-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 22.14
Лозова 23.57 2 хв  23.59 1 г  43 хв 
Павлоград-1 00.49 2 хв  00.51 2 г  35 хв 
Запоріжжя-1 02.15 5 хв  02.20 4 г  1 хв 
Світлодолинське 04.23 8 хв  04.31 6 г  9 хв 
Великий Токмак 04.57 2 хв  04.59 6 г  43 хв 
Верхній Токмак-1 05.50 2 хв  05.52 7 г  36 хв 
Бердянськ 07.20 9 г  6 хв 

У розкладі поїзда 261О Харків-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30