У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

262П Бердянськ — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 262П сполученням Бердянськ - Харків-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 08.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 18.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Верхній Токмак-1, Великий Токмак, Федорівка, Запоріжжя-1, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 08.30
Верхній Токмак-1 10.03 6 хв  10.09 1 г  33 хв 
Великий Токмак 11.03 2 хв  11.05 2 г  33 хв 
Федорівка 11.52 22 хв  12.14 3 г  22 хв 
Запоріжжя-1 13.19 5 хв  13.24 4 г  49 хв 
Павлоград-1 14.51 2 хв  14.53 6 г  21 хв 
Лозова 15.57 3 хв  16.00 7 г  27 хв 
Харків-Пас. 18.06 9 г  36 хв 

У розкладі поїзда 262П Бердянськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30