У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

263Л Івано-Франківськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 263Л сполученням Івано-Франківськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Івано-Франківськ о 09.12 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 00.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 09.12
Львів 11.54 24 хв  12.18 2 г  42 хв 
Красне 13.03 2 хв  13.05 3 г  51 хв 
Злочів 13.28 2 хв  13.30 4 г  16 хв 
Тернопіль-Пас. 14.30 10 хв  14.40 5 г  18 хв 
Підволочиськ 15.31 2 хв  15.33 6 г  19 хв 
Волочиськ 15.42 2 хв  15.44 6 г  30 хв 
Хмельницький 16.43 20 хв  17.03 7 г  31 хв 
Вінниця 19.45 10 хв  19.55 10 г  33 хв 
Козятин-1 21.00 12 хв  21.12 11 г  48 хв 
Фастів-1 22.43 2 хв  22.45 13 г  31 хв 
Київ-Пас. 00.02 14 г  50 хв 

У розкладі поїзда 263Л Івано-Франківськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції