У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

264ШЛ Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 264ШЛ сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 12.45 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 05.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Полтава-Киівська, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 12.45
Жмеринка-Пас. 18.00 20 хв  18.20 5 г  15 хв 
Вінниця 19.10 5 хв  19.15 6 г  25 хв 
Козятин-1 20.10 4 хв  20.14 7 г  25 хв 
Київ-Пас. 22.38 27 хв  23.05 9 г  53 хв 
Дарниця 23.25 3 хв  23.28 10 г  40 хв 
Полтава-Киівська 03.18 20 хв  03.38 14 г  33 хв 
Люботин 05.22 1 хв  05.23 16 г  37 хв 
Харків-Пас. 05.57 17 г  12 хв 

У розкладі поїзда 264ШЛ Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30