У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

264Ш Жмеринка-Пас. — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 264Ш сполученням Жмеринка-Пас. - Харків-Пас. відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 18.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 05.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Полтава-Киівська, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 18.20
Вінниця 19.10 5 хв  19.15 50 хв 
Козятин-1 20.10 4 хв  20.14 1 г  50 хв 
Київ-Пас. 22.38 27 хв  23.05 4 г  18 хв 
Дарниця 23.25 3 хв  23.28 5 г  5 хв 
Полтава-Киівська 03.18 20 хв  03.38 8 г  58 хв 
Люботин 05.22 1 хв  05.23 11 г  2 хв 
Харків-Пас. 05.57 11 г  37 хв 

У розкладі поїзда 264Ш Жмеринка-Пас. — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30