У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

267К Київ-Пас. — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 267К сполученням Київ-Пас. - Ковель відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.10 і прибуває на станцію Ковель о 08.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Святошин, Коростень, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Острог, Здолбунів-Пас., Рівне, Ківерці, Рожище.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.10
Святошин 23.29 2 хв  23.31 19 хв 
Коростень 01.13 2 хв  01.15 2 г  3 хв 
Шепетівка 03.48 12 хв  04.00 4 г  38 хв 
Славута-1 04.19 2 хв  04.21 5 г  9 хв 
Кривин 04.32 2 хв  04.34 5 г  22 хв 
Острог 04.52 2 хв  04.54 5 г  42 хв 
Здолбунів-Пас. 05.27 12 хв  05.39 6 г  17 хв 
Рівне 05.57 7 хв  06.04 6 г  47 хв 
Ківерці 07.11 12 хв  07.23 8 г  1 хв 
Рожище 07.39 2 хв  07.41 8 г  29 хв 
Ковель 08.33 9 г  23 хв 

У розкладі поїзда 267К Київ-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031