У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

268Ш Ковель — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 268Ш сполученням Ковель - Київ-Пас. відправляється зі станції Ковель о 23.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рожище, Ківерці, Луцьк, Ківерці, Рівне, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 23.45
Рожище 00.40 2 хв  00.42 55 хв 
Ківерці 01.00 22 хв  01.22 1 г  15 хв 
Луцьк 01.39 24 хв  02.03 1 г  54 хв 
Ківерці 02.21 2 хв  02.23 2 г  36 хв 
Рівне 03.25 5 хв  03.30 3 г  40 хв 
Здолбунів-Пас. 03.44 21 хв  04.05 3 г  59 хв 
Острог 04.29 2 хв  04.31 4 г  44 хв 
Кривин 04.43 2 хв  04.45 4 г  58 хв 
Славута-1 04.56 2 хв  04.58 5 г  11 хв 
Шепетівка 05.18 24 хв  05.42 5 г  33 хв 
Новоград-Волинський-1 06.42 8 хв  06.50 6 г  57 хв 
Коростень 08.16 2 хв  08.18 8 г  31 хв 
Святошин 10.26 2 хв  10.28 10 г  41 хв 
Київ-Пас. 10.55 11 г  10 хв 

У розкладі поїзда 268Ш Ковель — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031