У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

272Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 272Ш сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.50 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Жеребкове, Первомайськ-на-Бузі, Новоукраїнка, Знам'янка-Пас., Козельщина, Ліщинівка, Полтава-Південна, Коломак.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.50
Роздільна-1 16.52 2 хв  16.54 1 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 18.22 21 хв  18.43 2 г  32 хв 
Балта 19.06 2 хв  19.08 3 г  16 хв 
Жеребкове 19.29 2 хв  19.31 3 г  39 хв 
Любашівка 19.59 2 хв  20.01 4 г  9 хв 
Первомайськ-на-Бузі 20.56 2 хв  20.58 5 г  6 хв 
Помічна 22.01 2 хв  22.03 6 г  11 хв 
Новоукраїнка 22.21 2 хв  22.23 6 г  31 хв 
Кропивницький 23.16 5 хв  23.21 7 г  26 хв 
Знам'янка-Пас. 00.10 23 хв  00.33 8 г  20 хв 
Кременчук 02.25 25 хв  02.50 10 г  35 хв 
Козельщина 03.25 2 хв  03.27 11 г  35 хв 
Кобеляки 03.43 3 хв  03.46 11 г  53 хв 
Ліщинівка 04.01 2 хв  04.03 12 г  11 хв 
Нові Санжари 04.16 2 хв  04.18 12 г  26 хв 
Полтава-Південна 04.50 25 хв  05.15 13 г 
Скороходове 05.58 2 хв  06.00 14 г  8 хв 
Коломак 06.14 10 хв  06.24 14 г  24 хв 
Люботин 07.17 5 хв  07.22 15 г  27 хв 
Харків-Пас. 08.02 16 г  12 хв 

У розкладі поїзда 272Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031