У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

272Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 272Ш сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.01 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Любашівка, Помічна, Кропивницький, Кременчук, Кобеляки, Нові Санжари, Скороходове, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.01
Роздільна-1 17.04 2 хв  17.06 1 г  3 хв 
Подільськ-Жм. 18.36 15 хв  18.51 2 г  35 хв 
Балта 19.16 2 хв  19.18 3 г  15 хв 
Любашівка 20.02 2 хв  20.04 4 г  1 хв 
Первомайськ-на-Бузі 20.56 2 хв  20.58 4 г  55 хв 
Помічна 22.10 5 хв  22.15 6 г  9 хв 
Новоукраїнка 22.33 2 хв  22.35 6 г  32 хв 
Кропивницький 23.30 5 хв  23.35 7 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 00.30 23 хв  00.53 8 г  29 хв 
Кременчук 02.33 22 хв  02.55 10 г  32 хв 
Козельщина 03.30 2 хв  03.32 11 г  29 хв 
Кобеляки 03.48 3 хв  03.51 11 г  47 хв 
Ліщинівка 04.06 2 хв  04.08 12 г  5 хв 
Нові Санжари 04.22 2 хв  04.24 12 г  21 хв 
Полтава-Південна 04.56 20 хв  05.16 12 г  55 хв 
Скороходове 06.02 2 хв  06.04 14 г  1 хв 
Коломак 06.20 2 хв  06.22 14 г  19 хв 
Люботин 07.16 4 хв  07.20 15 г  15 хв 
Харків-Пас. 08.02 16 г  1 хв 

У розкладі поїзда 272Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031