У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

274Л Львів — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 274Л сполученням Львів - Одеса-Головна відправляється зі станції Львів о 20.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Вапнярка, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.40
Злочів 21.50 3 хв  21.53 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 22.51 6 хв  22.57 2 г  11 хв 
Підволочиськ 23.48 2 хв  23.50 3 г  8 хв 
Хмельницький 00.56 6 хв  01.02 4 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 02.33 22 хв  02.55 5 г  53 хв 
Вапнярка 04.06 2 хв  04.08 7 г  26 хв 
Подільськ-Жм. 05.50 20 хв  06.10 9 г  10 хв 
Роздільна-1 08.01 2 хв  08.03 11 г  21 хв 
Одеса-Головна 09.23 12 г  43 хв 

У розкладі поїзда 274Л Львів — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031