У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

276Л Львів — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 276Л сполученням Львів - Дніпро-Головний відправляється зі станції Львів о 14.13 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, Корсунь, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Верхньодніпровськ, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.13
Красне 14.58 2 хв  15.00 45 хв 
Злочів 15.23 2 хв  15.25 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 16.20 8 хв  16.28 2 г  7 хв 
Підволочиськ 17.20 6 хв  17.26 3 г  7 хв 
Хмельницький 18.27 15 хв  18.42 4 г  14 хв 
Вінниця 20.59 4 хв  21.03 6 г  46 хв 
Козятин-1 21.54 2 хв  21.56 7 г  41 хв 
Біла Церква 23.52 2 хв  23.54 9 г  39 хв 
Миронівка 01.00 2 хв  01.02 10 г  47 хв 
Корсунь 01.31 2 хв  01.33 11 г  18 хв 
Городище 01.53 2 хв  01.55 11 г  40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.35 21 хв  02.56 12 г  22 хв 
Фундукліївка 03.28 2 хв  03.30 13 г  15 хв 
Знам'янка-Пас. 04.14 2 хв  04.16 14 г  1 хв 
П'ятихатки-Пас. 06.16 2 хв  06.18 16 г  3 хв 
Верхньодніпровськ 07.20 12 хв  07.32 17 г  7 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.52 2 хв  07.54 17 г  39 хв 
Дніпро-Головний 08.26 18 г  13 хв 

У розкладі поїзда 276Л Львів — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728