У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

280ДП Генічеськ — Жмеринка-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 280ДП сполученням Генічеськ - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Генічеськ о 14.39 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 09.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 14.39
Новоолексіївка 14.53 2 хв  14.55 14 хв 
Якимівка 15.51 2 хв  15.53 1 г  12 хв 
Мелітополь 16.15 25 хв  16.40 1 г  36 хв 
Запоріжжя-1 18.14 10 хв  18.24 3 г  35 хв 
Дніпро-Головний 20.22 20 хв  20.42 5 г  43 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.18 2 хв  21.20 6 г  39 хв 
Олександрія 23.46 2 хв  23.48 9 г  7 хв 
Знам'янка-Пас. 00.26 3 хв  00.29 9 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.42 15 хв  01.57 11 г  3 хв 
Городище 02.40 2 хв  02.42 12 г  1 хв 
Миронівка 03.29 2 хв  03.31 12 г  50 хв 
Київ-Пас. 04.45 22 хв  05.07 14 г  6 хв 
Фастів-1 05.59 2 хв  06.01 15 г  20 хв 
Козятин-1 07.15 2 хв  07.17 16 г  36 хв 
Вінниця 08.25 4 хв  08.29 17 г  46 хв 
Жмеринка-Пас. 09.22 18 г  43 хв 

У розкладі поїзда 280ДП Генічеськ — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031