У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

280КШ Жмеринка-Пас. — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 280КШ сполученням Жмеринка-Пас. - Генічеськ відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 16.35 і прибуває на станцію Генічеськ о 12.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Лоцманська, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка, Новоолексіївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 16.35
Вінниця 17.20 10 хв  17.30 45 хв 
Козятин-1 18.34 9 хв  18.43 1 г  59 хв 
Фастів-1 20.10 4 хв  20.14 3 г  35 хв 
Київ-Пас. 21.20 27 хв  21.47 4 г  45 хв 
Миронівка 23.40 2 хв  23.42 7 г  5 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.06 15 хв  01.21 8 г  31 хв 
Знам'янка-Пас. 02.33 2 хв  02.35 9 г  58 хв 
Олександрія 03.12 2 хв  03.14 10 г  37 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.29 2 хв  04.31 11 г  54 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.30 2 хв  05.32 12 г  55 хв 
Дніпро-Лоцманська 06.48 39 хв  07.27 14 г  13 хв 
Запоріжжя-1 09.19 4 хв  09.23 16 г  44 хв 
Мелітополь 11.16 20 хв  11.36 18 г  41 хв 
Якимівка 11.59 2 хв  12.01 19 г  24 хв 
Новоолексіївка 12.40 2 хв  12.42 20 г  5 хв 
Генічеськ 12.55 20 г  20 хв 

У розкладі поїзда 280КШ Жмеринка-Пас. — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031