У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

282Д Генічеськ — Хмельницький Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 282Д сполученням Генічеськ - Хмельницький відправляється зі станції Генічеськ о 14.39 і прибуває на станцію Хмельницький о 11.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новоолексіївка, Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 14.39
Новоолексіївка 14.53 2 хв  14.55 14 хв 
Якимівка 15.51 2 хв  15.53 1 г  12 хв 
Мелітополь 16.15 25 хв  16.40 1 г  36 хв 
Запоріжжя-1 18.14 10 хв  18.24 3 г  35 хв 
Дніпро-Головний 20.22 20 хв  20.42 5 г  43 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.18 2 хв  21.20 6 г  39 хв 
Олександрія 23.46 2 хв  23.48 9 г  7 хв 
Знам'янка-Пас. 00.29 3 хв  00.32 9 г  50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.48 15 хв  02.03 11 г  9 хв 
Миронівка 03.29 2 хв  03.31 12 г  50 хв 
Київ-Пас. 04.54 16 хв  05.10 14 г  15 хв 
Фастів-1 06.03 2 хв  06.05 15 г  24 хв 
Козятин-1 07.15 13 хв  07.28 16 г  36 хв 
Калинівка-1 08.03 2 хв  08.05 17 г  24 хв 
Вінниця 08.49 30 хв  09.19 18 г  10 хв 
Хмельницький 11.47 21 г  8 хв 

У розкладі поїзда 282Д Генічеськ — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031