У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

282К Хмельницький — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 282К сполученням Хмельницький - Генічеськ відправляється зі станції Хмельницький о 15.15 і прибуває на станцію Генічеськ о 13.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Лоцманська, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка, Новоолексіївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 15.15
Вінниця 17.20 8 хв  17.28 2 г  5 хв 
Козятин-1 18.28 10 хв  18.38 3 г  13 хв 
Фастів-1 20.06 2 хв  20.08 4 г  51 хв 
Київ-Пас. 21.17 25 хв  21.42 6 г  2 хв 
Миронівка 23.37 2 хв  23.39 8 г  22 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.59 16 хв  01.15 9 г  44 хв 
Знам'янка-Пас. 02.27 3 хв  02.30 11 г  12 хв 
Олександрія 03.08 2 хв  03.10 11 г  53 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.28 2 хв  04.30 13 г  13 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.37 2 хв  05.39 14 г  22 хв 
Дніпро-Лоцманська 06.50 37 хв  07.27 15 г  35 хв 
Запоріжжя-1 09.16 5 хв  09.21 18 г  1 хв 
Мелітополь 11.16 34 хв  11.50 20 г  1 хв 
Якимівка 12.17 2 хв  12.19 21 г  2 хв 
Новоолексіївка 13.05 8 хв  13.13 21 г  50 хв 
Генічеськ 13.26 22 г  11 хв 

У розкладі поїзда 282К Хмельницький — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031