У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

282П Київ-Пас. — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 282П сполученням Київ-Пас. - Дніпро-Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.47 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.47
Миронівка 23.40 2 хв  23.42 1 г  53 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.06 15 хв  01.21 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 02.33 2 хв  02.35 4 г  46 хв 
Олександрія 03.11 2 хв  03.13 5 г  24 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.28 2 хв  04.30 6 г  41 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.37 2 хв  05.39 7 г  50 хв 
Дніпро-Головний 06.20 8 г  33 хв 

У розкладі поїзда 282П Київ-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031