У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

282Д Новоолексіївка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 282Д сполученням Новоолексіївка - Київ-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 14.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 14.55
Якимівка 15.51 2 хв  15.53 56 хв 
Мелітополь 16.15 20 хв  16.35 1 г  20 хв 
Запоріжжя-1 18.07 5 хв  18.12 3 г  12 хв 
Дніпро-Головний 20.06 18 хв  20.24 5 г  11 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.03 2 хв  21.05 6 г  8 хв 
Олександрія 23.45 2 хв  23.47 8 г  50 хв 
Знам'янка-Пас. 00.30 3 хв  00.33 9 г  35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.42 15 хв  01.57 10 г  47 хв 
Городище 02.40 2 хв  02.42 11 г  45 хв 
Миронівка 03.29 2 хв  03.31 12 г  34 хв 
Київ-Пас. 04.46 13 г  51 хв 

У розкладі поїзда 282Д Новоолексіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції