У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

282Д Новоолексіївка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 282Д сполученням Новоолексіївка - Київ-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 14.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Якимівка, Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 14.55
Якимівка 15.51 2 хв  15.53 56 хв 
Мелітополь 16.15 25 хв  16.40 1 г  20 хв 
Запоріжжя-1 18.14 10 хв  18.24 3 г  19 хв 
Дніпро-Головний 20.22 20 хв  20.42 5 г  27 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.18 2 хв  21.20 6 г  23 хв 
Олександрія 23.46 2 хв  23.48 8 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 00.26 3 хв  00.29 9 г  31 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.42 15 хв  01.57 10 г  47 хв 
Городище 02.40 2 хв  02.42 11 г  45 хв 
Миронівка 03.29 2 хв  03.31 12 г  34 хв 
Київ-Пас. 04.45 13 г  50 хв 

У розкладі поїзда 282Д Новоолексіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728