У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

285Ш Білгород-Дністровський — Ізмаїл Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 285Ш сполученням Білгород-Дністровський - Ізмаїл відправляється зі станції Білгород-Дністровський о 20.34 і прибуває на станцію Ізмаїл о 00.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кантемир, Кулевча, Сарата, Арциз, Давлет-Агач, Главані, Аліяга, Дзинілор, Котлабух, Ташбунар.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Білгород-Дністровський 20.34
Кантемир 20.52 6 хв  20.58 18 хв 
Кулевча 21.15 2 хв  21.17 41 хв 
Сарата 21.35 2 хв  21.37 1 г  1 хв 
Арциз 22.01 20 хв  22.21 1 г  27 хв 
Давлет-Агач 22.39 2 хв  22.41 2 г  5 хв 
Главані 22.51 2 хв  22.53 2 г  17 хв 
Аліяга 23.03 2 хв  23.05 2 г  29 хв 
Дзинілор 23.23 2 хв  23.25 2 г  49 хв 
Котлабух 23.46 2 хв  23.48 3 г  12 хв 
Ташбунар 00.04 2 хв  00.06 3 г  30 хв 
Ізмаїл 00.29 3 г  55 хв 

У розкладі поїзда 285Ш Білгород-Дністровський — Ізмаїл можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031