У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

286Ш Ізмаїл — Білгород-Дністровський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 286Ш сполученням Ізмаїл - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Ізмаїл о 01.04 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 04.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ташбунар, Котлабух, Дзинілор, Аліяга, Главані, Давлет-Агач, Арциз, Сарата, Кулевча, Кантемир.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізмаїл 01.04
Ташбунар 01.25 2 хв  01.27 21 хв 
Котлабух 01.42 2 хв  01.44 38 хв 
Дзинілор 02.06 2 хв  02.08 1 г  2 хв 
Аліяга 02.26 2 хв  02.28 1 г  22 хв 
Главані 02.39 2 хв  02.41 1 г  35 хв 
Давлет-Агач 02.51 2 хв  02.53 1 г  47 хв 
Арциз 03.11 20 хв  03.31 2 г  7 хв 
Сарата 03.55 2 хв  03.57 2 г  51 хв 
Кулевча 04.16 2 хв  04.18 3 г  12 хв 
Кантемир 04.34 2 хв  04.36 3 г  30 хв 
Білгород-Дністровський 04.53 3 г  49 хв 

У розкладі поїзда 286Ш Ізмаїл — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031