У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

029К Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 029К сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.08 і прибуває на станцію Ужгород о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бердичів, Львів, Сколе, Воловець, Свалява, Мукачево.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.08
Бердичів 23.37 2 хв  23.39 2 г  29 хв 
Львів 03.56 26 хв  04.22 6 г  48 хв 
Сколе 05.50 2 хв  05.52 8 г  42 хв 
Воловець 07.08 2 хв  07.10 10 г 
Свалява 07.40 2 хв  07.42 10 г  32 хв 
Мукачево 08.05 4 хв  08.09 10 г  57 хв 
Ужгород 09.20 12 г  12 хв 

У розкладі поїзда 029К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031