У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

290Ш Одеса-Головна — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 290Ш сполученням Одеса-Головна - Чернівці відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.54 і прибуває на станцію Чернівці о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Вапнярка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Галич, Івано-Франківськ, Отинія, Коршів, Коломия, Заболотів, Снятин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.54
Роздільна-1 18.02 2 хв  18.04 1 г  8 хв 
Подільськ-Жм. 19.37 15 хв  19.52 2 г  43 хв 
Вапнярка 21.41 2 хв  21.43 4 г  47 хв 
Жмеринка-Пас. 22.52 20 хв  23.12 5 г  58 хв 
Хмельницький 00.40 36 хв  01.16 7 г  46 хв 
Підволочиськ 02.17 2 хв  02.19 9 г  23 хв 
Тернопіль-Пас. 03.06 5 хв  03.11 10 г  12 хв 
Львів 05.16 36 хв  05.52 12 г  22 хв 
Галич 08.03 2 хв  08.05 15 г  9 хв 
Івано-Франківськ 08.48 5 хв  08.53 15 г  54 хв 
Отинія 09.18 2 хв  09.20 16 г  24 хв 
Коршів 09.41 2 хв  09.43 16 г  47 хв 
Коломия 10.02 5 хв  10.07 17 г  8 хв 
Заболотів 10.26 5 хв  10.31 17 г  32 хв 
Снятин 10.45 2 хв  10.47 17 г  51 хв 
Чернівці 11.30 18 г  36 хв 

У розкладі поїзда 290Ш Одеса-Головна — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031