У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

291П Дніпро-Головний — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 291П сполученням Дніпро-Головний - Львів відправляється зі станції Дніпро-Головний о 13.07 і прибуває на станцію Львів о 05.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Святошин, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 13.07
Кам'янське-Пасажирське 13.41 2 хв  13.43 34 хв 
П'ятихатки-Пас. 14.53 2 хв  14.55 1 г  46 хв 
Олександрія 16.08 2 хв  16.10 3 г  1 хв 
Знам'янка-Пас. 16.58 3 хв  17.01 3 г  51 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.09 23 хв  18.32 5 г  2 хв 
Київ-Пас. 22.05 32 хв  22.37 8 г  58 хв 
Святошин 22.57 2 хв  22.59 9 г  50 хв 
Підзамче 05.43 2 хв  05.45 16 г  36 хв 
Львів 05.56 16 г  49 хв 

У розкладі поїзда 291П Дніпро-Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції