У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

292Л Ковель — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 292Л сполученням Ковель - Одеса-Головна відправляється зі станції Ковель о 20.10 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 17.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рожище, Луцьк, Клевань, Здолбунів-Пас., Кривин, Шепетівка, Коростень, Київ-Пас., Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.10
Голоби 20.39 2 хв  20.41 29 хв 
Рожище 21.02 2 хв  21.04 52 хв 
Ківерці 21.20 22 хв  21.42 1 г  10 хв 
Луцьк 21.58 23 хв  22.21 1 г  48 хв 
Ківерці 22.38 2 хв  22.40 2 г  28 хв 
Клевань 23.20 2 хв  23.22 3 г  10 хв 
Рівне 23.45 9 хв  23.54 3 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 00.08 19 хв  00.27 3 г  58 хв 
Острог 00.50 2 хв  00.52 4 г  40 хв 
Кривин 01.07 2 хв  01.09 4 г  57 хв 
Славута-1 01.21 2 хв  01.23 5 г  11 хв 
Шепетівка 01.43 2 хв  01.45 5 г  33 хв 
Новоград-Волинський-1 02.44 2 хв  02.46 6 г  34 хв 
Коростень 03.54 2 хв  03.56 7 г  44 хв 
Святошин 05.33 2 хв  05.35 9 г  23 хв 
Київ-Пас. 05.51 26 хв  06.17 9 г  41 хв 
Козятин-1 09.14 3 хв  09.17 13 г  4 хв 
Вінниця 10.19 5 хв  10.24 14 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 11.11 20 хв  11.31 15 г  1 хв 
Одеса-Головна 17.02 20 г  52 хв 

У розкладі поїзда 292Л Ковель — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031