У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

292Л Ковель — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 292Л сполученням Ковель - Одеса-Головна відправляється зі станції Ковель о 20.10 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 17.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Рожище, Луцьк, Клевань, Здолбунів-Пас., Кривин, Шепетівка, Коростень, Київ-Пас., Вінниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.10
Голоби 20.39 2 хв  20.41 29 хв 
Рожище 21.02 2 хв  21.04 52 хв 
Ківерці 21.20 22 хв  21.42 1 г  10 хв 
Луцьк 21.58 23 хв  22.21 1 г  48 хв 
Ківерці 22.38 2 хв  22.40 2 г  28 хв 
Клевань 23.20 2 хв  23.22 3 г  10 хв 
Рівне 23.45 9 хв  23.54 3 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 00.08 19 хв  00.27 3 г  58 хв 
Острог 00.50 2 хв  00.52 4 г  40 хв 
Кривин 01.07 2 хв  01.09 4 г  57 хв 
Славута-1 01.21 2 хв  01.23 5 г  11 хв 
Шепетівка 01.43 2 хв  01.45 5 г  33 хв 
Новоград-Волинський-1 02.44 2 хв  02.46 6 г  34 хв 
Коростень 03.54 2 хв  03.56 7 г  44 хв 
Святошин 05.33 2 хв  05.35 9 г  23 хв 
Київ-Пас. 05.51 26 хв  06.17 9 г  41 хв 
Козятин-1 09.14 3 хв  09.17 13 г  4 хв 
Вінниця 10.19 5 хв  10.24 14 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 11.11 20 хв  11.31 15 г  1 хв 
Одеса-Головна 17.02 20 г  52 хв 

У розкладі поїзда 292Л Ковель — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30