У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

292Ш Одеса-Головна — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 292Ш сполученням Одеса-Головна - Ковель відправляється зі станції Одеса-Головна о 10.51 і прибуває на станцію Ковель о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Київ-Пас., Коростень, Шепетівка, Кривин, Здолбунів-Пас., Клевань, Луцьк, Рожище.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 10.51
Жмеринка-Пас. 15.49 20 хв  16.09 4 г  58 хв 
Вінниця 16.51 4 хв  16.55 6 г 
Козятин-1 17.45 4 хв  17.49 6 г  54 хв 
Київ-Пас. 20.45 37 хв  21.22 9 г  54 хв 
Святошин 21.41 2 хв  21.43 10 г  50 хв 
Коростень 23.20 2 хв  23.22 12 г  29 хв 
Новоград-Волинський-1 00.31 2 хв  00.33 13 г  40 хв 
Шепетівка 01.23 2 хв  01.25 14 г  32 хв 
Славута-1 01.48 2 хв  01.50 14 г  57 хв 
Кривин 02.03 23 хв  02.26 15 г  12 хв 
Острог 02.46 2 хв  02.48 15 г  55 хв 
Здолбунів-Пас. 03.13 12 хв  03.25 16 г  22 хв 
Рівне 03.40 5 хв  03.45 16 г  49 хв 
Клевань 04.08 2 хв  04.10 17 г  17 хв 
Ківерці 04.45 3 хв  04.48 17 г  54 хв 
Луцьк 05.06 25 хв  05.31 18 г  15 хв 
Ківерці 05.49 23 хв  06.12 18 г  58 хв 
Рожище 06.28 4 хв  06.32 19 г  37 хв 
Голоби 06.58 2 хв  07.00 20 г  7 хв 
Ковель 07.32 20 г  41 хв 

У розкладі поїзда 292Ш Одеса-Головна — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031