У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

294Ш Одеса-Головна — Ковель Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 294Ш сполученням Одеса-Головна - Ковель відправляється зі станції Одеса-Головна о 10.51 і прибуває на станцію Ковель о 07.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Київ-Пас., Коростень, Шепетівка, Кривин, Здолбунів-Пас., Клевань, Луцьк, Рожище.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 10.51
Жмеринка-Пас. 15.49 20 хв  16.09 4 г  58 хв 
Вінниця 16.51 4 хв  16.55 6 г 
Козятин-1 17.45 4 хв  17.49 6 г  54 хв 
Київ-Пас. 20.45 37 хв  21.22 9 г  54 хв 
Святошин 21.41 2 хв  21.43 10 г  50 хв 
Коростень 23.20 2 хв  23.22 12 г  29 хв 
Новоград-Волинський-1 00.31 2 хв  00.33 13 г  40 хв 
Шепетівка 01.23 2 хв  01.25 14 г  32 хв 
Славута-1 01.48 2 хв  01.50 14 г  57 хв 
Кривин 02.03 23 хв  02.26 15 г  12 хв 
Острог 02.46 2 хв  02.48 15 г  55 хв 
Здолбунів-Пас. 03.13 12 хв  03.25 16 г  22 хв 
Рівне 03.40 5 хв  03.45 16 г  49 хв 
Клевань 04.08 2 хв  04.10 17 г  17 хв 
Ківерці 04.45 3 хв  04.48 17 г  54 хв 
Луцьк 05.06 25 хв  05.31 18 г  15 хв 
Ківерці 05.49 23 хв  06.12 18 г  58 хв 
Рожище 06.28 4 хв  06.32 19 г  37 хв 
Голоби 06.58 2 хв  07.00 20 г  7 хв 
Ковель 07.32 20 г  41 хв 

У розкладі поїзда 294Ш Одеса-Головна — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031