У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

298Л Херсон — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 298Л сполученням Херсон - Київ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 20.33 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 3 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 20.33
Снігурівка 21.22 2 хв  21.24 49 хв 
Березнегувате 22.04 2 хв  22.06 1 г  31 хв 
Біла Криниця 22.32 8 хв  22.40 1 г  59 хв 
Високопілля 23.20 2 хв  23.22 2 г  47 хв 
Апостолове 23.52 22 хв  00.14 3 г  19 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.55 9 хв  01.04 4 г  22 хв 
Долинська 03.06 3 хв  03.09 6 г  33 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.50 15 хв  06.05 9 г  17 хв 
Київ-Пас. 09.15 12 г  42 хв 

У розкладі поїзда 298Л Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30