У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

298Л Херсон — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 298Л сполученням Херсон - Київ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 20.21 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Трипілля-Дніпровське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 20.21
Снігурівка 21.09 2 хв  21.11 48 хв 
Березнегувате 21.53 2 хв  21.55 1 г  32 хв 
Біла Криниця 22.22 2 хв  22.24 2 г  1 хв 
Високопілля 23.07 2 хв  23.09 2 г  46 хв 
Апостолове 23.43 22 хв  00.05 3 г  22 хв 
Кривий Ріг-Головний 00.45 10 хв  00.55 4 г  24 хв 
Долинська 02.41 3 хв  02.44 6 г  20 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.06 15 хв  05.21 8 г  45 хв 
Миронівка 06.45 2 хв  06.47 10 г  24 хв 
Трипілля-Дніпровське 07.34 11 хв  07.45 11 г  13 хв 
Київ-Пас. 08.42 12 г  21 хв 

У розкладі поїзда 298Л Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031