У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031КО Київ-Пас. — Рига Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 031КО сполученням Київ-Пас. - Рига відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.42 і прибуває на станцію Рига о 09.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Словечно, Калинковичі, Жлобин-Пас., Мінськ-Пас., Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Вільнюс-Пас., Шяуляй, Єлгава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.42
Словечно 18.02 35 хв  18.37 4 г  20 хв 
Калинковичі 19.29 14 хв  19.43 5 г  47 хв 
Жлобин-Пас. 20.49 4 хв  20.53 7 г  7 хв 
Мінськ-Пас. 23.35 27 хв  00.02 9 г  53 хв 
Молодечно 01.05 2 хв  01.07 11 г  23 хв 
Сморгонь 01.36 2 хв  01.38 11 г  54 хв 
Гудогай 02.06 40 хв  02.46 12 г  24 хв 
Кяна 03.05 50 хв  03.55 13 г  23 хв 
Вільнюс-Пас. 04.25 5 хв  04.30 14 г  43 хв 
Шяуляй 06.48 3 хв  06.51 17 г  6 хв 
Єлгава 08.07 23 хв  08.30 18 г  25 хв 
Рига 09.06 19 г  24 хв 

У розкладі поїзда 031КО Київ-Пас. — Рига можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031