У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031КО Київ-Пас. — Рига Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 031КО сполученням Київ-Пас. - Рига відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.50 і прибуває на станцію Рига о 09.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Словечно, Калинковичі, Жлобин-Пас., Мінськ-Пас., Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Вільнюс-Пас., Шяуляй, Єлгава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.50
Словечно 18.02 35 хв  18.37 4 г  12 хв 
Калинковичі 19.29 14 хв  19.43 5 г  39 хв 
Жлобин-Пас. 20.50 4 хв  20.54 7 г 
Мінськ-Пас. 23.35 30 хв  00.05 9 г  45 хв 
Молодечно 01.08 2 хв  01.10 11 г  18 хв 
Сморгонь 01.37 2 хв  01.39 11 г  47 хв 
Гудогай 02.06 40 хв  02.46 12 г  16 хв 
Кяна 03.05 50 хв  03.55 13 г  15 хв 
Вільнюс-Пас. 04.25 5 хв  04.30 14 г  35 хв 
Шяуляй 06.48 3 хв  06.51 16 г  58 хв 
Єлгава 08.07 23 хв  08.30 18 г  17 хв 
Рига 09.06 19 г  16 хв 

У розкладі поїзда 031КО Київ-Пас. — Рига можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930