У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031КО Київ-Пас. — Рига Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 031КО сполученням Київ-Пас. - Рига відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.45 і прибуває на станцію Рига о 08.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Словечно, Козенки, Калинковичі, Світлогорск-На-Березин, Жлобин-Пас., Бобруйськ, Осиповичі-1, Мінськ-Пас., Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Вільнюс-Пас., Шяуляй, Єлгава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.45
Словечно 18.00 35 хв  18.35 5 г  15 хв 
Козенки 19.05 2 хв  19.07 6 г  20 хв 
Калинковичі 19.29 14 хв  19.43 6 г  44 хв 
Світлогорск-На-Березин 20.23 2 хв  20.25 7 г  38 хв 
Жлобин-Пас. 20.50 4 хв  20.54 8 г  5 хв 
Бобруйськ 21.43 2 хв  21.45 8 г  58 хв 
Осиповичі-1 22.21 1 хв  22.22 9 г  36 хв 
Мінськ-Пас. 23.35 30 хв  00.05 10 г  50 хв 
Молодечно 01.08 2 хв  01.10 12 г  23 хв 
Сморгонь 01.37 2 хв  01.39 12 г  52 хв 
Гудогай 02.06 40 хв  02.46 13 г  21 хв 
Кяна 02.05 50 хв  02.55 13 г  20 хв 
Вільнюс-Пас. 03.25 5 хв  03.30 14 г  40 хв 
Шяуляй 05.48 3 хв  05.51 17 г  3 хв 
Єлгава 07.07 25 хв  07.32 18 г  22 хв 
Рига 08.08 19 г  23 хв 

У розкладі поїзда 031КО Київ-Пас. — Рига можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції