У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031К Київ-Пас. — Рига Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 031К сполученням Київ-Пас. - Рига відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.50 і прибуває на станцію Рига о 09.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Словечно, Калинковичі, Жлобин-Пас., Мінськ-Пас., Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Вільнюс-Пас., Шяуляй, Єлгава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.50
Словечно 18.02 35 хв  18.37 4 г  12 хв 
Калинковичі 19.29 14 хв  19.43 5 г  39 хв 
Жлобин-Пас. 20.50 4 хв  20.54 7 г 
Мінськ-Пас. 23.35 30 хв  00.05 9 г  45 хв 
Молодечно 01.08 2 хв  01.10 11 г  18 хв 
Сморгонь 01.37 2 хв  01.39 11 г  47 хв 
Гудогай 02.06 40 хв  02.46 12 г  16 хв 
Кяна 03.05 50 хв  03.55 13 г  15 хв 
Вільнюс-Пас. 04.25 5 хв  04.30 14 г  35 хв 
Шяуляй 06.48 3 хв  06.51 16 г  58 хв 
Єлгава 08.07 23 хв  08.30 18 г  17 хв 
Рига 09.06 19 г  16 хв 

У розкладі поїзда 031К Київ-Пас. — Рига можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30