У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031РС Рига — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 031РС сполученням Рига - Київ-Пас. відправляється зі станції Рига о 11.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлгава, Шяуляй, Вільнюс-Пас., Кяна, Гудогай, Сморгонь, Молодечно, Мінськ-Пас., Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно, Коростень.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рига 11.10
Єлгава 11.50 20 хв  12.10 40 хв 
Шяуляй 13.24 3 хв  13.27 2 г  14 хв 
Вільнюс-Пас. 15.48 5 хв  15.53 4 г  38 хв 
Кяна 16.20 44 хв  17.04 5 г  10 хв 
Гудогай 17.25 40 хв  18.05 6 г  15 хв 
Сморгонь 18.36 2 хв  18.38 7 г  26 хв 
Молодечно 19.08 6 хв  19.14 7 г  58 хв 
Мінськ-Пас. 20.17 30 хв  20.47 9 г  7 хв 
Жлобин-Пас. 23.32 7 хв  23.39 12 г  22 хв 
Калинковичі 00.51 15 хв  01.06 13 г  41 хв 
Словечно 01.57 36 хв  02.33 14 г  47 хв 
Коростень 04.00 30 хв  04.30 16 г  50 хв 
Київ-Пас. 06.42 19 г  32 хв 

У розкладі поїзда 031РС Рига — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031