У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031РС Рига — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 031РС сполученням Рига - Київ-Пас. відправляється зі станції Рига о 19.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 15.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Єлгава, Шяуляй, Вільнюс-Пас., Кяна, Гудогай, Сморгонь, Молодечно, Мінськ-Пас., Осиповичі-1, Бобруйськ, Жлобин-Пас., Світлогорск-На-Березин, Калинковичі, Козенки, Словечно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рига 19.40
Єлгава 20.19 25 хв  20.44 39 хв 
Шяуляй 21.58 3 хв  22.01 2 г  18 хв 
Вільнюс-Пас. 00.30 5 хв  00.35 4 г  50 хв 
Кяна 01.08 55 хв  02.03 5 г  28 хв 
Гудогай 03.19 40 хв  03.59 7 г  39 хв 
Сморгонь 04.23 2 хв  04.25 8 г  43 хв 
Молодечно 04.52 2 хв  04.54 9 г  12 хв 
Мінськ-Пас. 05.52 26 хв  06.18 10 г  12 хв 
Осиповичі-1 08.27 2 хв  08.29 12 г  47 хв 
Бобруйськ 09.07 2 хв  09.09 13 г  27 хв 
Жлобин-Пас. 10.00 8 хв  10.08 14 г  20 хв 
Світлогорск-На-Березин 10.34 2 хв  10.36 14 г  54 хв 
Калинковичі 11.16 14 хв  11.30 15 г  36 хв 
Козенки 11.53 2 хв  11.55 16 г  13 хв 
Словечно 12.26 37 хв  13.03 16 г  46 хв 
Київ-Пас. 15.52 20 г  12 хв 

У розкладі поїзда 031РС Рига — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції