У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031РС Рига — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 031РС сполученням Рига - Київ-Пас. відправляється зі станції Рига о 10.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлгава, Шяуляй, Вільнюс-Пас., Кяна, Гудогай, Сморгонь, Молодечно, Мінськ-Пас., Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно, Коростень.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рига 10.10
Єлгава 10.50 20 хв  11.10 40 хв 
Шяуляй 12.24 3 хв  12.27 2 г  14 хв 
Вільнюс-Пас. 14.48 5 хв  14.53 4 г  38 хв 
Кяна 15.20 45 хв  16.05 5 г  10 хв 
Гудогай 17.25 40 хв  18.05 7 г  15 хв 
Сморгонь 18.34 2 хв  18.36 8 г  24 хв 
Молодечно 19.08 5 хв  19.13 8 г  58 хв 
Мінськ-Пас. 20.16 31 хв  20.47 10 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 23.32 7 хв  23.39 13 г  22 хв 
Калинковичі 00.50 16 хв  01.06 14 г  40 хв 
Словечно 01.57 36 хв  02.33 15 г  47 хв 
Коростень 02.58 30 хв  03.28 16 г  48 хв 
Київ-Пас. 05.20 19 г  10 хв 

У розкладі поїзда 031РС Рига — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031