У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031РС Рига — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 031РС сполученням Рига - Київ-Пас. відправляється зі станції Рига о 19.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 15.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлгава, Шяуляй, Вільнюс-Пас., Кяна, Гудогай, Сморгонь, Молодечно, Мінськ-Пас., Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рига 19.40
Єлгава 20.19 25 хв  20.44 39 хв 
Шяуляй 21.58 3 хв  22.01 2 г  18 хв 
Вільнюс-Пас. 00.30 5 хв  00.35 4 г  50 хв 
Кяна 01.10 50 хв  02.00 5 г  30 хв 
Гудогай 03.22 40 хв  04.02 7 г  42 хв 
Сморгонь 04.31 2 хв  04.33 8 г  51 хв 
Молодечно 05.02 2 хв  05.04 9 г  22 хв 
Мінськ-Пас. 06.09 25 хв  06.34 10 г  29 хв 
Жлобин-Пас. 10.00 5 хв  10.05 14 г  20 хв 
Калинковичі 11.19 14 хв  11.33 15 г  39 хв 
Словечно 12.24 36 хв  13.00 16 г  44 хв 
Київ-Пас. 15.52 20 г  12 хв 

У розкладі поїзда 031РС Рига — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031