У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031РС Рига — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 031РС сполученням Рига - Київ-Пас. відправляється зі станції Рига о 20.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлгава, Шяуляй, Вільнюс-Пас., Кяна, Гудогай, Сморгонь, Молодечно, Мінськ-Пас., Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рига 20.45
Єлгава 21.24 20 хв  21.44 39 хв 
Шяуляй 22.58 3 хв  23.01 2 г  13 хв 
Вільнюс-Пас. 01.30 5 хв  01.35 4 г  45 хв 
Кяна 02.10 50 хв  03.00 5 г  25 хв 
Гудогай 03.22 40 хв  04.02 6 г  37 хв 
Сморгонь 04.31 2 хв  04.33 7 г  46 хв 
Молодечно 05.02 2 хв  05.04 8 г  17 хв 
Мінськ-Пас. 06.09 25 хв  06.34 9 г  24 хв 
Жлобин-Пас. 10.00 5 хв  10.05 13 г  15 хв 
Калинковичі 11.19 14 хв  11.33 14 г  34 хв 
Словечно 12.24 36 хв  13.00 15 г  39 хв 
Київ-Пас. 16.36 19 г  51 хв 

У розкладі поїзда 031РС Рига — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30