У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

031РС Рига — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 031РС сполученням Рига - Київ-Пас. відправляється зі станції Рига о 20.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 16.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлгава, Шяуляй, Вільнюс-Пас., Кяна, Гудогай, Сморгонь, Молодечно, Мінськ-Пас., Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рига 20.45
Єлгава 21.24 20 хв  21.44 39 хв 
Шяуляй 22.58 3 хв  23.01 2 г  13 хв 
Вільнюс-Пас. 01.30 5 хв  01.35 4 г  45 хв 
Кяна 02.10 50 хв  03.00 5 г  25 хв 
Гудогай 03.22 40 хв  04.02 6 г  37 хв 
Сморгонь 04.31 2 хв  04.33 7 г  46 хв 
Молодечно 05.02 2 хв  05.04 8 г  17 хв 
Мінськ-Пас. 06.09 25 хв  06.34 9 г  24 хв 
Жлобин-Пас. 10.00 5 хв  10.05 13 г  15 хв 
Калинковичі 11.19 14 хв  11.33 14 г  34 хв 
Словечно 12.24 36 хв  13.00 15 г  39 хв 
Київ-Пас. 16.36 19 г  51 хв 

У розкладі поїзда 031РС Рига — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930