У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 317Д сполученням Запоріжжя-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Пришиб, Федорівка, Сірогози, Братолюбівка, Снігурівка, Херсон, Ясна Зоря, Новокатеринівка, Березівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.40
Таврійськ 20.20 2 хв  20.22 40 хв 
Пришиб 20.43 5 хв  20.48 1 г  3 хв 
Плодородна 21.01 2 хв  21.03 1 г  21 хв 
Федорівка 21.15 40 хв  21.55 1 г  35 хв 
Нововесела 23.05 5 хв  23.10 3 г  25 хв 
Сірогози 23.52 3 хв  23.55 4 г  12 хв 
Велика Благовіщенка 00.34 2 хв  00.36 4 г  54 хв 
Братолюбівка 00.56 2 хв  00.58 5 г  16 хв 
Каховка 01.36 22 хв  01.58 5 г  56 хв 
Снігурівка 03.06 3 хв  03.09 7 г  26 хв 
Галаганівка 03.24 2 хв  03.26 7 г  44 хв 
Херсон 04.00 30 хв  04.30 8 г  20 хв 
Миколаїв-Пас. 05.36 20 хв  05.56 9 г  56 хв 
Ясна Зоря 07.12 2 хв  07.14 11 г  32 хв 
Зелений Гай 07.27 2 хв  07.29 11 г  47 хв 
Новокатеринівка 07.43 2 хв  07.45 12 г  3 хв 
Колосівка 08.14 23 хв  08.37 12 г  34 хв 
Березівка 08.51 2 хв  08.53 13 г  11 хв 
Одеса-Східна 10.02 2 хв  10.04 14 г  22 хв 
Одеса-Головна 10.36 14 г  56 хв 

У розкладі поїзда 317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031