У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 317Д сполученням Запоріжжя-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.20 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Таврійськ, Пришиб, Плодородна, Федорівка, Нововесела, Сірогози, Братолюбівка, Каховка, Снігурівка, Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Березівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.20
Таврійськ 20.00 2 хв  20.02 40 хв 
Пришиб 20.25 5 хв  20.30 1 г  5 хв 
Плодородна 20.46 2 хв  20.48 1 г  26 хв 
Федорівка 21.02 55 хв  21.57 1 г  42 хв 
Нововесела 22.58 2 хв  23.00 3 г  38 хв 
Сірогози 23.48 2 хв  23.50 4 г  28 хв 
Братолюбівка 01.15 2 хв  01.17 5 г  55 хв 
Каховка 01.57 22 хв  02.19 6 г  37 хв 
Снігурівка 03.17 2 хв  03.19 7 г  57 хв 
Херсон 04.04 30 хв  04.34 8 г  44 хв 
Миколаїв-Пас. 05.31 20 хв  05.51 10 г  11 хв 
Колосівка 08.09 23 хв  08.32 12 г  49 хв 
Березівка 08.45 2 хв  08.47 13 г  25 хв 
Одеса-Східна 10.01 4 хв  10.05 14 г  41 хв 
Одеса-Головна 10.36 15 г  16 хв 

У розкладі поїзда 317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції