У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 317Д сполученням Запоріжжя-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 19.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Таврійськ, Пришиб, Плодородна, Федорівка, Нововесела, Сірогози, Велика Благовіщенка, Братолюбівка, Каховка, Снігурівка, Херсон, Миколаїв-Пас., Колосівка, Березівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 19.30
Таврійськ 20.10 2 хв  20.12 40 хв 
Пришиб 20.35 5 хв  20.40 1 г  5 хв 
Плодородна 20.54 2 хв  20.56 1 г  24 хв 
Федорівка 21.07 48 хв  21.55 1 г  37 хв 
Нововесела 23.05 5 хв  23.10 3 г  35 хв 
Сірогози 23.56 2 хв  23.58 4 г  26 хв 
Велика Благовіщенка 00.44 2 хв  00.46 5 г  14 хв 
Братолюбівка 01.08 2 хв  01.10 5 г  38 хв 
Каховка 01.49 22 хв  02.11 6 г  19 хв 
Снігурівка 03.20 2 хв  03.22 7 г  50 хв 
Херсон 04.08 30 хв  04.38 8 г  38 хв 
Миколаїв-Пас. 05.32 20 хв  05.52 10 г  2 хв 
Колосівка 08.18 23 хв  08.41 12 г  48 хв 
Березівка 08.54 2 хв  08.56 13 г  24 хв 
Одеса-Східна 10.13 5 хв  10.18 14 г  43 хв 
Одеса-Головна 10.59 15 г  29 хв 

У розкладі поїзда 317Д Запоріжжя-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30