У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

318Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 318Ш сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.17 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Одеса-Східна, Березівка, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Каховка, Братолюбівка, Сірогози, Нововесела, Федорівка, Плодородна, Пришиб, Таврійськ, Запоріжжя-1, Синельникове-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.17
Одеса-Східна 14.50 2 хв  14.52 33 хв 
Березівка 16.08 2 хв  16.10 1 г  51 хв 
Колосівка 16.29 23 хв  16.52 2 г  12 хв 
Миколаїв-Пас. 19.10 20 хв  19.30 4 г  53 хв 
Херсон 20.25 30 хв  20.55 6 г  8 хв 
Снігурівка 21.47 2 хв  21.49 7 г  30 хв 
Каховка 22.52 30 хв  23.22 8 г  35 хв 
Братолюбівка 00.04 2 хв  00.06 9 г  47 хв 
Сірогози 01.33 2 хв  01.35 11 г  16 хв 
Нововесела 02.31 5 хв  02.36 12 г  14 хв 
Федорівка 03.36 40 хв  04.16 13 г  19 хв 
Плодородна 04.26 2 хв  04.28 14 г  9 хв 
Пришиб 04.36 5 хв  04.41 14 г  19 хв 
Таврійськ 04.57 2 хв  04.59 14 г  40 хв 
Запоріжжя-1 05.36 32 хв  06.08 15 г  19 хв 
Синельникове-1 07.10 20 хв  07.30 16 г  53 хв 
Дніпро-Головний 08.25 18 г  8 хв 

У розкладі поїзда 318Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції