У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

318Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 318Ш сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.17 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Березівка, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Каховка, Братолюбівка, Велика Благовіщенка, Сірогози, Нововесела, Федорівка, Плодородна, Пришиб, Таврійськ, Запоріжжя-1, Синельникове-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.17
Одеса-Східна 14.50 2 хв  14.52 33 хв 
Березівка 16.08 2 хв  16.10 1 г  51 хв 
Колосівка 16.29 23 хв  16.52 2 г  12 хв 
Миколаїв-Пас. 19.10 20 хв  19.30 4 г  53 хв 
Херсон 20.24 30 хв  20.54 6 г  7 хв 
Снігурівка 21.48 2 хв  21.50 7 г  31 хв 
Каховка 23.09 22 хв  23.31 8 г  52 хв 
Братолюбівка 00.16 2 хв  00.18 9 г  59 хв 
Велика Благовіщенка 00.42 2 хв  00.44 10 г  25 хв 
Сірогози 01.34 2 хв  01.36 11 г  17 хв 
Нововесела 02.30 5 хв  02.35 12 г  13 хв 
Федорівка 03.36 40 хв  04.16 13 г  19 хв 
Плодородна 04.26 2 хв  04.28 14 г  9 хв 
Пришиб 04.36 5 хв  04.41 14 г  19 хв 
Таврійськ 04.58 1 хв  04.59 14 г  41 хв 
Запоріжжя-1 05.34 34 хв  06.08 15 г  17 хв 
Синельникове-1 07.10 20 хв  07.30 16 г  53 хв 
Дніпро-Головний 08.21 18 г  4 хв 

У розкладі поїзда 318Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031