У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

318Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 318Ш сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.17 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Березівка, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Каховка, Братолюбівка, Велика Благовіщенка, Сірогози, Нововесела, Федорівка, Плодородна, Пришиб, Таврійськ, Запоріжжя-1, Синельникове-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.17
Одеса-Східна 14.50 2 хв  14.52 33 хв 
Березівка 16.08 2 хв  16.10 1 г  51 хв 
Колосівка 16.29 23 хв  16.52 2 г  12 хв 
Миколаїв-Пас. 19.10 20 хв  19.30 4 г  53 хв 
Херсон 20.22 30 хв  20.52 6 г  5 хв 
Снігурівка 21.44 2 хв  21.46 7 г  27 хв 
Каховка 23.03 22 хв  23.25 8 г  46 хв 
Братолюбівка 00.08 2 хв  00.10 9 г  51 хв 
Велика Благовіщенка 00.35 2 хв  00.37 10 г  18 хв 
Сірогози 01.36 2 хв  01.38 11 г  19 хв 
Нововесела 02.30 5 хв  02.35 12 г  13 хв 
Федорівка 03.36 40 хв  04.16 13 г  19 хв 
Плодородна 04.26 2 хв  04.28 14 г  9 хв 
Пришиб 04.36 5 хв  04.41 14 г  19 хв 
Таврійськ 04.58 1 хв  04.59 14 г  41 хв 
Запоріжжя-1 05.34 34 хв  06.08 15 г  17 хв 
Синельникове-1 07.10 20 хв  07.30 16 г  53 хв 
Дніпро-Головний 08.20 18 г  3 хв 

У розкладі поїзда 318Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031