У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

318Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 318Ш сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.17 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 08.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Березівка, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Каховка, Братолюбівка, Велика Благовіщенка, Сірогози, Нововесела, Федорівка, Плодородна, Пришиб, Таврійськ, Запоріжжя-1, Синельникове-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.17
Одеса-Східна 14.50 2 хв  14.52 33 хв 
Березівка 16.08 2 хв  16.10 1 г  51 хв 
Колосівка 16.29 23 хв  16.52 2 г  12 хв 
Миколаїв-Пас. 19.10 20 хв  19.30 4 г  53 хв 
Херсон 20.22 30 хв  20.52 6 г  5 хв 
Снігурівка 21.44 2 хв  21.46 7 г  27 хв 
Каховка 23.03 22 хв  23.25 8 г  46 хв 
Братолюбівка 00.08 2 хв  00.10 9 г  51 хв 
Велика Благовіщенка 00.35 2 хв  00.37 10 г  18 хв 
Сірогози 01.36 2 хв  01.38 11 г  19 хв 
Нововесела 02.30 5 хв  02.35 12 г  13 хв 
Федорівка 03.36 40 хв  04.16 13 г  19 хв 
Плодородна 04.26 2 хв  04.28 14 г  9 хв 
Пришиб 04.36 5 хв  04.41 14 г  19 хв 
Таврійськ 04.58 1 хв  04.59 14 г  41 хв 
Запоріжжя-1 05.34 34 хв  06.08 15 г  17 хв 
Синельникове-1 07.10 20 хв  07.30 16 г  53 хв 
Дніпро-Головний 08.20 18 г  3 хв 

У розкладі поїзда 318Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031