У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

327О Суми — Зернове Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 327О сполученням Суми - Зернове відправляється зі станції Суми о 15.39 і прибуває на станцію Зернове о 21.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Кролевець, Терещенська, Янпіль, Івотка, Хутір-Михайлівський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 15.39
Білопілля 16.26 2 хв  16.28 47 хв 
Ворожба-Пас. 16.40 20 хв  17.00 1 г  1 хв 
Путивль 17.31 2 хв  17.33 1 г  52 хв 
Конотоп 18.17 30 хв  18.47 2 г  38 хв 
Кролевець 19.26 2 хв  19.28 3 г  47 хв 
Терещенська 19.50 2 хв  19.52 4 г  11 хв 
Янпіль 20.15 2 хв  20.17 4 г  36 хв 
Івотка 20.24 1 хв  20.25 4 г  45 хв 
Хутір-Михайлівський 20.42 10 хв  20.52 5 г  3 хв 
Зернове 21.10 5 г  31 хв 

У розкладі поїзда 327О Суми — Зернове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031