У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

327К Зернове — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 327К сполученням Зернове - Суми відправляється зі станції Зернове о 22.12 і прибуває на станцію Суми о 04.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 31 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Хутір-Михайлівський, Івотка, Янпіль, Терещенська, Кролевець, Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Зернове 22.12
Хутір-Михайлівський 22.31 11 хв  22.42 19 хв 
Івотка 22.56 1 хв  22.57 44 хв 
Янпіль 23.04 2 хв  23.06 52 хв 
Терещенська 23.26 2 хв  23.28 1 г  14 хв 
Кролевець 23.51 2 хв  23.53 1 г  39 хв 
Конотоп 00.30 43 хв  01.13 2 г  18 хв 
Путивль 02.00 2 хв  02.02 3 г  48 хв 
Ворожба-Пас. 02.37 23 хв  03.00 4 г  25 хв 
Білопілля 03.13 5 хв  03.18 5 г  1 хв 
Суми 04.10 5 г  58 хв 

У розкладі поїзда 327К Зернове — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031