У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

329О Суми — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 329О сполученням Суми - Шостка відправляється зі станції Суми о 15.39 і прибуває на станцію Шостка о 20.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 15.39
Білопілля 16.26 2 хв  16.28 47 хв 
Ворожба-Пас. 16.40 20 хв  17.00 1 г  1 хв 
Путивль 17.31 2 хв  17.33 1 г  52 хв 
Конотоп 18.17 30 хв  18.47 2 г  38 хв 
Кролевець 19.26 2 хв  19.28 3 г  47 хв 
Терещенська 19.50 2 хв  19.52 4 г  11 хв 
Шостка 20.07 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 329О Суми — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031