У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

033Л Чоп — Будапешт-Ньюгати Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 033Л сполученням Чоп - Будапешт-Ньюгати відправляється зі станції Чоп о 14.10 і прибуває на станцію Будапешт-Ньюгати о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Захонь, Кишварда, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Сольнок, Цеглед, Будапешт-Ньюгати.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 14.10
Захонь 13.27 1 г 2 хв  14.29 43 хв 
Кишварда 14.47 1 хв  14.48 37 хв 
Н'їредьхаза 15.19 2 хв  15.21 1 г  9 хв 
Дебрецен 15.51 2 хв  15.53 1 г  41 хв 
Хайдусобосло 16.10 1 хв  16.11 2 г 
Пюштекладань 16.30 1 хв  16.31 2 г  20 хв 
Сольнок 17.20 2 хв  17.22 3 г  10 хв 
Цеглед 17.41 2 хв  17.43 3 г  31 хв 
Будапешт-Ньюгати 18.28 1 хв  18.29 4 г  18 хв 
Будапешт-Ньюгати 18.37 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 033Л Чоп — Будапешт-Ньюгати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031