У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

033Л Мукачево — Будапешт-Ньюгати Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 033Л сполученням Мукачево - Будапешт-Ньюгати відправляється зі станції Мукачево о 12.30 і прибуває на станцію Будапешт-Ньюгати о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чоп, Захонь, Кишварда, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Сольнок, Цеглед, Будапешт-Ньюгати.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 12.30
Чоп 13.40 30 хв  14.10 1 г  10 хв 
Захонь 13.27 1 г 13 хв  14.40 57 хв 
Кишварда 14.58 1 хв  14.59 2 г  28 хв 
Н'їредьхаза 15.30 5 хв  15.35 3 г 
Дебрецен 16.01 2 хв  16.03 3 г  31 хв 
Хайдусобосло 16.18 1 хв  16.19 3 г  48 хв 
Пюштекладань 16.36 1 хв  16.37 4 г  6 хв 
Сольнок 17.20 1 хв  17.21 4 г  50 хв 
Цеглед 17.41 2 хв  17.43 5 г  11 хв 
Будапешт-Ньюгати 18.28 1 хв  18.29 5 г  58 хв 
Будапешт-Ньюгати 18.37 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 033Л Мукачево — Будапешт-Ньюгати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728