У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

033Л Мукачево — Будапешт-Ньюгати Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 033Л сполученням Мукачево - Будапешт-Ньюгати відправляється зі станції Мукачево о 12.30 і прибуває на станцію Будапешт-Ньюгати о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чоп, Захонь, Кишварда, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Сольнок, Цеглед, Зугло.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 12.30
Чоп 13.40 30 хв  14.10 1 г  10 хв 
Захонь 13.27 1 г 13 хв  14.40 57 хв 
Кишварда 14.58 1 хв  14.59 2 г  28 хв 
Н'їредьхаза 15.30 5 хв  15.35 3 г 
Дебрецен 16.01 2 хв  16.03 3 г  31 хв 
Хайдусобосло 16.18 1 хв  16.19 3 г  48 хв 
Пюштекладань 16.36 1 хв  16.37 4 г  6 хв 
Сольнок 17.20 1 хв  17.21 4 г  50 хв 
Цеглед 17.41 2 хв  17.43 5 г  11 хв 
Зугло 18.28 1 хв  18.29 5 г  58 хв 
Будапешт-Ньюгати 18.37 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 033Л Мукачево — Будапешт-Ньюгати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031