У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

033Л Мукачево — Будапешт-Ньюгати Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 033Л сполученням Мукачево - Будапешт-Ньюгати відправляється зі станції Мукачево о 12.30 і прибуває на станцію Будапешт-Ньюгати о 18.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Чоп, Захонь, Кишварда, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Сольнок, Цеглед, Зугло.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 12.30
Чоп 13.40 30 хв  14.10 1 г  10 хв 
Захонь 13.27 1 г 13 хв  14.40 57 хв 
Кишварда 14.58 1 хв  14.59 2 г  28 хв 
Н'їредьхаза 15.30 5 хв  15.35 3 г 
Дебрецен 16.01 2 хв  16.03 3 г  31 хв 
Хайдусобосло 16.18 1 хв  16.19 3 г  48 хв 
Пюштекладань 16.36 1 хв  16.37 4 г  6 хв 
Сольнок 17.20 1 хв  17.21 4 г  50 хв 
Цеглед 17.41 2 хв  17.43 5 г  11 хв 
Зугло 18.28 1 хв  18.29 5 г  58 хв 
Будапешт-Ньюгати 18.37 6 г  7 хв 

У розкладі поїзда 033Л Мукачево — Будапешт-Ньюгати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031