У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

33025 Перемишль Головний — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 33025 сполученням Перемишль Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Перемишль Головний о 18.39 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 19.43 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Підзамче, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Козятин-1, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 18.39
Львів 22.39 2 г 36 хв  01.15 4 г 
Підзамче 01.26 2 хв  01.28 6 г  47 хв 
Злочів 02.23 2 хв  02.25 7 г  44 хв 
Тернопіль-Пас. 03.22 5 хв  03.27 8 г  43 хв 
Підволочиськ 04.17 2 хв  04.19 9 г  38 хв 
Волочиськ 04.28 2 хв  04.30 9 г  49 хв 
Хмельницький 05.26 5 хв  05.31 10 г  47 хв 
Деражня 06.19 2 хв  06.21 11 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 07.19 20 хв  07.39 12 г  40 хв 
Вінниця 08.22 4 хв  08.26 13 г  43 хв 
Калинівка-1 08.45 2 хв  08.47 14 г  6 хв 
Козятин-1 09.23 2 хв  09.25 14 г  44 хв 
Біла Церква 11.18 2 хв  11.20 16 г  39 хв 
Миронівка 12.15 2 хв  12.17 17 г  36 хв 
Корсунь 12.46 2 хв  12.48 18 г  7 хв 
Городище 13.08 2 хв  13.10 18 г  29 хв 
Цвіткове 13.28 2 хв  13.30 18 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.00 15 хв  14.15 19 г  21 хв 
Фундукліївка 14.47 2 хв  14.49 20 г  8 хв 
Знам'янка-Пас. 15.32 5 хв  15.37 20 г  53 хв 
Олександрія 16.16 2 хв  16.18 21 г  37 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.37 16 хв  17.53 22 г  58 хв 
Верхівцеве 18.28 2 хв  18.30 23 г  49 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.04 2 хв  19.06 1 д  25 хв 
Дніпро-Головний 19.43 1 д  1 г  4 хв 

У розкладі поїзда 33025 Перемишль Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930