У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

335Д Перемишль Головний — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 335Д сполученням Перемишль Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Перемишль Головний о 18.39 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 19.43 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Підзамче, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Козятин-1, Миронівка, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 18.39
Львів 22.39 2 г 36 хв  01.15 4 г 
Підзамче 01.26 2 хв  01.28 6 г  47 хв 
Злочів 02.23 2 хв  02.25 7 г  44 хв 
Тернопіль-Пас. 03.22 5 хв  03.27 8 г  43 хв 
Підволочиськ 04.17 2 хв  04.19 9 г  38 хв 
Волочиськ 04.28 2 хв  04.30 9 г  49 хв 
Хмельницький 05.26 5 хв  05.31 10 г  47 хв 
Деражня 06.19 2 хв  06.21 11 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 07.19 20 хв  07.39 12 г  40 хв 
Вінниця 08.22 4 хв  08.26 13 г  43 хв 
Калинівка-1 08.45 2 хв  08.47 14 г  6 хв 
Козятин-1 09.23 2 хв  09.25 14 г  44 хв 
Біла Церква 11.18 2 хв  11.20 16 г  39 хв 
Миронівка 12.15 2 хв  12.17 17 г  36 хв 
Корсунь 12.46 2 хв  12.48 18 г  7 хв 
Городище 13.08 2 хв  13.10 18 г  29 хв 
Цвіткове 13.28 2 хв  13.30 18 г  49 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.00 15 хв  14.15 19 г  21 хв 
Фундукліївка 14.47 2 хв  14.49 20 г  8 хв 
Знам'янка-Пас. 15.32 5 хв  15.37 20 г  53 хв 
Олександрія 16.16 2 хв  16.18 21 г  37 хв 
П'ятихатки-Пас. 17.37 16 хв  17.53 22 г  58 хв 
Верхівцеве 18.28 2 хв  18.30 23 г  49 хв 
Кам'янське-Пасажирське 19.04 2 хв  19.06 1 д  25 хв 
Дніпро-Головний 19.43 1 д  1 г  4 хв 

У розкладі поїзда 335Д Перемишль Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031