У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

335Д Перемишль Головний — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 335Д сполученням Перемишль Головний - Одеса-Головна відправляється зі станції Перемишль Головний о 18.39 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Перемишль Головний 18.39
Львів 22.39 49 хв  23.28 4 г 
Красне 00.08 2 хв  00.10 5 г  29 хв 
Злочів 00.32 2 хв  00.34 5 г  53 хв 
Тернопіль-Пас. 01.29 5 хв  01.34 6 г  50 хв 
Підволочиськ 02.23 2 хв  02.25 7 г  44 хв 
Волочиськ 02.34 2 хв  02.36 7 г  55 хв 
Хмельницький 03.29 5 хв  03.34 8 г  50 хв 
Жмеринка-Пас. 05.00 20 хв  05.20 10 г  21 хв 
Рахни 05.59 2 хв  06.01 11 г  20 хв 
Вапнярка 06.34 2 хв  06.36 11 г  55 хв 
Рудниця 07.03 2 хв  07.05 12 г  24 хв 
Кодима 07.25 2 хв  07.27 12 г  46 хв 
Подільськ-Жм. 08.22 20 хв  08.42 13 г  43 хв 
Роздільна-1 10.07 2 хв  10.09 15 г  28 хв 
Одеса-Головна 11.16 16 г  37 хв 

У розкладі поїзда 335Д Перемишль Головний — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30